Bohaterzy!

Daria 18 lat - jej drugą połówką jest Fabian. Ma kilku przyjaciół: 
 Kathy, Alex, Justin i Jack. Jest szalona, odważna, bezszczelna i wrażliwa. 
Z pochodzenia jest Polką, ale mieszka w Anglii. Lubi taniec i śpiewać.

 Fabian 20 lat - jego dziewczyną jest Daria. Był w poprawczaku, ponieważ obrabował sklep. Miał kilka innych występków, ale uszło mu to na sucho. Lubi tańczyć i śpiewać. Jego najlepszym przyjacielem jest Justin. Z pochodzenia jest Polakiem, ale mieszka w Anglii. 
Alex 20 lat - jest zakochana w Justinie, ale nie chce się do tego przyznać. Jest 'niegrzeczną' dziewczyną, miała kilka razy sprawy w sądzie, m.in o wspólne obrabowanie sklepu z Fabianem. Jest Angielką. 
Justin 20 lat - podoba mu się Alex. Jest najbardziej 'czysty' z paczki. Ani razu nie miał problemów z prawem. Jego najlepszym przyjacielem jest Fabian. Dzięki niemu chłopak powrócił na dobrą drogę. Jest Anglikiem. 
Jack 20 lat - Razem z Alex oraz Fabianem obrobił sklep. Jest z domu dziecka. Dorabia na boku jako fryzjer. Jest Francuzem, ale mieszka w Anglii. 
Kathy 19 lat - kiedyś była 'Barbie girl', ale spodobało jej się to jak żyje Daria, Alex, Justin, Jack oraz Fabian i postanowiła do nich dołączyć. Podobnie jak Jack jest z domu dziecka, własnie tam się poznali.  Jej opiekunowi nie traktują jej poważnie. 2 komentarze:

 1. Oo jak super ;] czytam twojego bloga ;]
  http://przyjazn-milosc-zaufanie.blogspot.com/
  zapraszam na moje opowiadanie ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo ... czyżbym trafiła na coś ciekawego ? ;)
  Muszę to natychmiast sprawdzić :D

  OdpowiedzUsuń

Hej ♥
Jeżeli to czytasz, ponieważ chcesz skomentować mojego posta to wiedz, że cię kocham! ♥